Certyfikaty TOP DRIVE oraz jego producenta świadczą o jakości zarówno samego produktu – jak i systemu jego projektowania i produkcji.

Producent systemu ESI ITALIA z Włoch posiada certyfikat ISO 9001:2008 w zakresie projektowania i produkcji systemów zawieszenia pneumatycznego. Gwarantuje to wysoka jakość w zakresie fazy badawczej, projektowej jak i produkcyjnej naszych kompletów. Na każdym z tych etapów procedury ISO są gwarancja najwyższej jakości zarówno pojedynczych elementów jak i całych kompletów. Ponieważ nie wszystko produkujemy sami – rozbudowany jest system kontroli jakości materiałów docierających do nas od partnerów.

Większość systemów dedykowanych do konkretnych modeli aut (mamy ich ponad 500 typów) posiada :

  • certyfikaty TUV
  • rekomendację KBA (Urzędu odpowiedzialnego w Niemczech za pojazdy ciężarowe i dostawcze)
  • oraz certyfikat ECE-R10 dla urządzeń elektrycznych.

Oczywiście cały czas pracujemy nad kolejnymi certyfikatami dla konkretnych rozwiązań. Czasami różniących się między sobą tylko zastosowaniem innych uchwytów lub innej poduszki. Mimo to całą skomplikowaną procedurę musimy powtarzać od zera.

Niestety rozwój naszych systemów jest dużo szybszy niż czas potrzebny na certyfikaty dla każdej pojedynczej wersji. Z naszej strony – włoskiego producenta systemu TOP DRIVE – gwarantujemy, że każdy z nich spełnia rygorystyczne warunki jakości dla rynku EU. Oczywiście jego montaż w żadnym wypadku nie narusza, nie osłabia, ani nie naraża standardowego systemu zawieszenia pojazdu na jakiekolwiek negatywne zmiany środowiska i charakteru jego pracy. Z doświadczenia i raportów naszych Klientów wiemy, że jest wręcz dokładnie przeciwnie.

W wielu Państwach UE Top Drive pojawił się jako „opcjonalne” doposażenie przy sprzedaży przez dealerów nowych pojazdów. jest to najlepsza rekomendacja dla jakości i niezawodności naszych systemów. W naszym systemie nic nie dzieje się przypadkowo. Certyfikaty Top Drive tylko potwierdzają naszą główną zasadę działania. Przede wszystkim dbamy o bezpieczeństwo i jakość naszych systemów. Dodatkowo z naszego doświadczenia i wiedzy projektujemy je tak aby zamierzony efekt działania dodatkowego zawieszenia pnaumatycznego był jak najlepszy.