Wyłączny przedstawiciel Top Drive w Polsce to firma :

DF Express sp. z o.o.

Park Logistyczny SEGRO Żerań, hala B

Ul. Annopol 4A

03-236 Warszawa

NIP 5321677826

tel. (+48) 22 811 18 19 e-mail:  info@dfe.pl

pracujemy : poniedziałek-piątek w godzinach 9:00-17:00

Wyłączny przedstawiciel Top Drive jest również przedstawicielem producenta ESI Italia w Polsce.

 

Jak do nas trafić

Wyłączny przedstawiciel Top Drive w Polsce – DFE – jest w parku logistycznym Segro Żerań. Generalnie  to bliskie sąsiedztwo centrum handlowego Factory Annopol i trasy szybkiego ruchy S8 (trasa “Toruńska”). Oczywiście najlepiej dotrzeć samochodem i trasą S8. Ponieważ nie ma bezpośredniego zjazdu z tej trasy na ulicę Annopol – trzeba zjechać na węźle Łabiszyńska lub Marywilska. Są to ulice równoległe do ulicy Annopol. O ile zjeżdżamy węzłem Łabiszyńska najlepiej jest przejechać przez centrum Factory do ulicy Annopol lub ulica Białołęcką do ulicy Daniszewskiej. Jeśli zjedziemy węzłem Marywilska to należy dojechać do ulicy Odlewniczej i nią dojechać do ul. Annopol.

Wjazd do Parku Segro

Górne zdjęcie przedstawia wjazd do parku Logistycznego Segro. Od frontu znajduje się hala A, Przy niej jest szlaban z punktem kontrolnym ochrony parku.  Dlatego trzeba wjechać brama i kierować się do drugiej hali za halą A – hali B (drugie zdjęcie po lewej). Ponieważ od strony wjazdu w hali B są doki magazynowe (dostawy/wydania) – należy objechać halę B i wjechać pomiędzy hale B i halę C. Tam znajdują się biura Wyłącznego Przedstawiciela Top Drive.

Używając nawigacji

Oczywiście korzystając z Google Maps wystarczy wpisać DFE Top Drive jako miejsce docelowe i system doprowadzi nas do naszej siedziby.

Jeśli natomiast korzystamy z innych systemów można podać dokładne dane geograficzne :

52°18’16.0″N 21°01’20.8″E

52.304456, 21.022444

Dodatkowo w poblizu siedziby firmy znajduja sie przystanki linii tramwajowych 4,41 oraz nieco dalej (przy Factory) 1 i 25.

DF Express sp. z o.o.