Top Drive producent

Producent systemu TOP DRIVE to włoska firma ESI Italia. Posiada ona ponad 30 letnie doświadczenie z systemami pneumatycznych zawieszeń. Dodatkowo własne biuro projektowe, inżynierów z wieloletnim doświadczeniem, zaplecze techniczne do prac „prototypowych” oraz szerokie grono współpracujących, specjalistycznych firm z zakresu dedykowanych układów zawieszenia. Ponieważ w dzisiejszych czasach nikt nie robi wszystkiego sam – profesjonalni partnerzy są niezmiernie ważni. To dzięki ich prawidłowemu doborowi (jakość, rzetelność, bezpieczeństwo, certyfikaty) utrzymujemy najwyższą jakość naszych produktów. Producent systemu Top Drive posiada certyfikat ISO 9001:2008 w zakresie projektowania, produkcji i montażu zawieszeń pneumatycznych. Oczywiście pracę całej firmy kontrolują procedury  system zarządzania zgodnego z ISO.

Bieżące zadania producenta

Głównym zadaniem ESI Italia jest produkcja, rozwijanie, ulepszanie i wdrażanie systemów TOP DRIVE. Ponieważ już dzisiaj mamy ponad 500 kompletnych/dedykowanych zestawów oraz ponad 1500 wersji modyfikowanych pracy w tym zakresie jest bardzo dużo. Ponieważ pojawia się szereg nowych możliwości zastosowań – opracowujemy nowe wdrożenia. W związku z wprowadzaniem nowych modeli lub modyfikacji już jeżdżących – stale rozwijamy ofertę gotowych zestawów. Rocznie dodajemy minimum 10-20 gotowych, dedykowanych zestawów do nowych modeli. Oczywiście producent systemu Top Drive  realizuje również specjalistyczne zlecenia projektowania i montażu zawieszeni specjalnych. Przede wszystkim są to systemy indywidualne – pod konkretne potrzeby danego Klienta i pojazdu. Bazują one na rozwiązaniach istniejących systemów lub projektowane są i budowane od podstaw.

Przyszłość

Bezsprzecznie to rozwiązania “specjalne” i ich prototypy są motorem rozwoju naszych systemów. W ostatnich latach było ich ponad 200 (od F1 po przemysł ciężki). Niewątpliwie to jest “poligon” gdzie producent systemu Top Drive zdobywa wiedzę i poszukuje nowych, ciekawych rozwiązań. To na bazie tych doświadczeń powstało wiele modyfikacji, ulepszeń czy opcji rozbudowy standardowego systemu TOP DRIVE. Przykładowo rozwiązania „specjalistyczne” wymagały łączenia wielu funkcji pojazdu z działaniem TOP DRIVE poprzez układy elektroniki sterujące całym pojazdem. Dzięki temu mamy dzisiaj w TOP DRIVE możliwości sterowania elektronicznego czy integracji systemów z oryginalnym układem sterowania. Ponieważ producent Top Drive realizuje te prace samodzielnie – gwarantuje to nieustanny rozwój i inowacyjne modyfikacje istniejących systemów.. Daje to gwarancję, że produkty ze znakiem Top Drive wyróżniają się na tle konkurencji nie tylko oznaczeniem „Made In Italy” ale przed wszystkim jakością, funkcjonalnością i bezawaryjnością pracy. To wiedza i doświadczenie producenta systemu TOP DRIVE powoduje, że jest on tak prosty w montażu a zarazem tak efektywny w działaniu.